Serwis urządzeń Strapex

Od lat działamy na rynku jako firma dostarczająca sprzęty i technologie z zakresu automatycznych urządzeń pakujących dla przedsiębiorstw produkcyjnych lub centrów dystrybucyjnych. Z naszych usług korzystają firmy małe i duże firmy, a także magazyny i hale produkcyjne. Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa zdobywamy doświadczenie serwisując urządzenia Strapex.

Czym się charakteryzują urządzenia firmy Strapex?

Firma Strapex zadebiutowała na rynku jako producent urządzeń ręcznych i automatycznych do opasywania różnego rodzaju ładunków taśmami plastikowymi. Z pełnej oferty można wybrać jedno z kilku rozwiązań, zaczynając od prostego, ręcznego napinacza i owijarki, aż po najnowszej generacji urządzenia akumulatorowe. Firma specjalizuje się w licznych systemach zabezpieczania i mocowania ładunków, między innymi przy pomocy taśm polipropylenowych, poliestrowych czy folii stretch. Ponadto specjalizuje się w dystrybucji maszyn i urządzeń ułatwiających proces pakowania.

Serwis urządzeń Strapex

Prowadzona przez nas firma oprócz dystrybucji urządzeń pakujących, specjalizuje się w serwisie urządzeń renomowanej firmy Strapex. Przeprowadzamy naprawy między innymi wiązarek akumulatorowych, zszywaczy pneumatycznych i akumulatorowych, owijarek do palet, a także maszyn pakujących. Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy w stanie bardzo sprawnie wykryć i usunąć nawet najmniejszą usterkę.

Copyright by Transaco © 2015-2024, wszystkie prawa zastrzeżone

design by graff.pl