Serwis urządzeń STB

Żadna maszyna czy ręczne urządzenie nie będzie pracowało w nieskończoność. Prędzej czy później pojawi się niespodziewana usterka, uniemożliwiająca dalszą ich pracę. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo specjalizuje się w dystrybucji różnego rodzaju urządzeń pakujących, ale też przeprowadzaniu prac serwisowych urządzeń STB.

Ogromny wybór urządzeń pakujących

Prowadzona przez nas firma powstała z myślą o dostarczaniu technologii i rozwiązań z zakresu pakowania produktów. Są to między innymi urządzenia do opasywania towarów umieszczonych w kartonach przy pomocy taśm polipropylenowych, poliestrowych czy folii stretch. Są to między innymi owijarki, wiązarki, zszywacze pneumatyczne i akumulatorowe, maszyny opasujące czy linie pakujące. Dzięki wykorzystaniu potencjału półautomatycznych i automatycznych urządzeń cały proces jest o wiele sprawniejszy.

Profesjonalny serwis urządzeń STB

Oprócz dostarczania urządzeń pakujących do klientów specjalizujemy się także w ich serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę teoretyczną i praktyczną. Pozwala to nam w sprawny sposób zlokalizować nawet najmniejszą nieprawidłowość czy usterkę, by w dalszych krokach trwale ją usunąć. W razie potrzeby nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania odnośnie urządzeń pakujących lub czynności, które wykonujemy w ramach przeprowadzanych prac serwisowych i naprawczych.

Copyright by Transaco © 2015-2024, wszystkie prawa zastrzeżone

design by graff.pl