Owijarki do palet

Owijarka do palet to ekonomiczne, wydajne rozwiązanie do zabezpieczania ładunków na paletach, stosowane w niemal każdej branży. Zabezpieczenie folią stretch chroni towar przed zsunięciem, zabrudzeniem lub wilgocią. Wprowadzenie do systemu pakowania maszyny do owijania palet folią pozwala na znaczne oszczędności na materiale zabezpieczającym w porównaniu z pakowaniem ręcznym oraz skraca proces pakowania.

Wybór odpowiedniej maszyny pionowej lub poziomej, jest zależny od szeregu elementów, dlatego oferujemy Państwu doradztwo w doborze odpowiedniego rozwiązania. Producentem owijarek jest włoska firma C&C group, obecna na europejskim rynku od ponad dwudziestu lat, mogąca pochwalić się szeregiem unikatowych rozwiązań zastosowanych w swoich urządzeniach, jak choćby najniższym na świecie stołem obrotowym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo modele półautomatyczne o niskiej wydajności i automatyczne wysokiej wydajności ze stołem obrotowym, oraz urządzenia dużych prędkości z ramieniem rotacyjnym. Dostępne są zarówno urządzenia poziome, jak i pionowe. Większość urządzeń ma w swoich opcjach wózek z systemem pre-stretch, który pozwala na wstępne rozciągnięcie folii od 100 do nawet 500%.

Copyright by Transaco © 2015-2019, wszystkie prawa zastrzeżone

design by graff.pl